AVA360 Advertising

Gülizar 7. Bölümde Neler Olacak?

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
76 İzlenme
Gülizar 3 Mart cumartesi yayınlanacak olan 7. Bölümde, Murat'tan gelen ilan-ı aşk karşısında Gülizar ne yapacak? Murat ve Gülizar yeni bir aşka yelken açacak mı?

Gülizar yeni bölümde, reddi miras yaptıktan sonra çiftliği terk eden Gülizar'ı artık bambaşka bir hayat beklemektedir. Kendini bir anda hayallerinin tam ortasında bulan Gülizar, Kartal'la tanışmış ve albüm hazırlıkları için kolları sıvamıştır. Fettah'la birlikte hayallerine doğru koşan Gülizar, sesiyle Kartal'ı etkilemeyi başarmıştır. Gülizar'daki ışığı fark eden Kartal ise ondan bir star yaratmaya kararlıdır. Öte yandan Mine'yle ayrılan ve Gülizar'a olan duygularıyla başa çıkamayan Murat, artık harekete geçmiştir. Gülizar'ın çiftlikten ayrılması onun duygularını daha da kamçılamıştır. Gülizar'ın sonsuza dek kaybetmekten korkan Murat onun karşısına çıkar ve aşkını ilan eder.

Murat'ın aşk ilanıyla hem şaşıran hem de ne yapacağını bilemeyen Gülizar arada kalır. Bir yandan sevdiği adamı ister ancak bir yandan da her şeye rağmen kız kardeşi Mine'nin eski nişanlısı olan Murat'la olmayı doğru bulmaz. Ne olursa olsun Gülizar'dan vazgeçmeyeceğini söyleyen Murat, onu etkilemek için her şeyi yapar. Peki Gülizar, duygularına kapılıp Murat'la yeni bir aşka yelken açacak mı?

Gülizar 7. Bölüm Özeti

Gülizar’ı sonsuza kadar kaybetmek istemeyen Murat, Gülizar’a duygularını açar!

Gülizar’ın çiftliği terk etmesi Murat’ın duygularını tetiklemiştir. Gülizar’ı sonsuza kadar kaybetmek istemeyen Murat, Gülizar’a duygularını açar. Murat’ın ilanı aşkı karşısında Gülizar’ın tavrı ne olacaktır?

Suzan Gülizar’ın düzene giren hayatının bozulmasını asla istemez. Şerif’in Gülizar üzerinde tehdit oluşturmaması için polise gidip teslim olur. Bahri cinayetini üstlenir. Suzan’ı kurtaracak görüntüler Fettah’tadır fakat bir el görüntüleri almıştır. Murat yardımlarına koşar. Murat, Suzan’ı kurtaracak görüntüleri bulmayı başarabilecek midir?

Gülizar Hayriye’den ailesinin başına gelenleri öğrenmiştir. Hayriye’nin asıl isteği Gülizar’ın gidip otele yerleşen Candan, Tuğrul ve Mine’yi de evine almasıdır. Gülizar zor duruma düşen kardeşlerine yardım edecek midir? İzbe bir otelde zor anlar yaşayan Candan ve çocuklarının her şeyi yoluna koymak için planları nedir? Hayriye torunlarını tekrar bir araya getirebilecek midir?

Gülizar, heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : O3 Medya

Yapımcı : Onur Güvenatam

Yönetmen : Çağan Irmak

Proje Tasarım : Çağan Irmak

Senaryo : Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu

Müzik : Çiğdem Erken

Oyuncular : Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerif Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.