Write For Us

Meryem 19. Bölümde Neler Olacak?

Yükleniyor...
110 İzlenme
Published
Meryem 19. Bölümde gerçekleri öğrenen Savaş, Oktay ile karşı karşıya geliyor!

Savaş'ın hapse girmeiyle, Meryem uzun zamandır gizlediği itirafını yapmaya karar verir. Meryem, kaza gecesi olanları ve direksiyon başında Oktay olduğunu söyler. Meryem'in bu itirafı, Savaş'ı deliye döndürür ve hapisten çıkıp Oktay'dan hesap sormanın planlarını yapar.

Oktay ile Savaş'ın yüzleşmesi ise her zamankinden daha şiddetli geçer. Oktay'ı ortadan kaldırmayı düşünen Savaş'a engel olmak isteyen kişi Meryem'den başkası değildir.

Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de!

Meryem 19. Bölüm Özeti

Meryem'in itirafı sonrası, Savaş intikam için Oktay'ın peşine düşüyor! Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Oktay yolun sonundadır artık… Savaş’ın öfkesi, ona karşı giderek artmaktadır. Meryem sırrının yükünden kurtulmaya karar vermiştir. Savaş, aylardır peşinde koştuğu sırrın aslında Meryem ile aralarına örülecek duvar olduğundan habersizdir. Meryem ise sırrı ortaya çıktığında Savaş’ın onu affetmeyeceğini bile bile Oktay’ı adalete teslim etmeye kararlıdır; ancak Savaş’ın katil olmasını da Oktay’ın ölmesini de istemez.

Meryem için asıl zorluk sırrın ortaya çıkmasından sonra başlayacaktır.

Meryem, merakla beklenen yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : TMC
Yapımcı : Erol Avcı
Yönetmen : Barış Erçetin
Proje Tasarım : Duygu Albayrak
Senaryo Süpervizörü : Emre Özdür
Senaryo : Meryem Gültabak
Uygulayıcı Yapımcı : Hülya Gürsoy
Müzik : Kıraç ve Garbiyeli
Oyuncular : Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Özge Özaçar (Naz Sargun) , Uğur Demirpehlivan (Gülümser), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Sonat Dursun (Rıza), Serhan Onat (Berk)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.