Meryem 15. Bölümde Neler Olacak?

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
48 İzlenme
Meryem 15. Bölümde Meryem ile Savaş'ın yakınlığından rahatsız olan Oktay, bu ilişkiyi engelleyebilmek için korkunç bir plan yapıyor!

Oktay, Savaş ile Meryem'i ayırabilmek için Selma'nın eski kocası Mahmut'u kullanır. Mahmut, Savaş'tan intikam almak için gözünü karartır ve onu öldürmeye niyetlenir. Savaş, Meryem, Güçlü ve Gülümser bir aradayken korkunç plan gerçekleşmeye başlar. Mahmut, silahını çeker ve hiç beklenmedik bir anda herkesi büyük bir felaket bekler.

Hastanede acılı bekleyiş devam eder. Hayatını kaybeden kişi Savaş mı olacak? İntikam almak için Mahmut'un peşine düşen Güçlü, duygularına yenilecek mi?

Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de!

Meryem 15. Bölüm Özeti

Oktay'ı yakalayan Yurdal, elindeki kozu kullanmaya hazırlanıyor; Oktay sırlarının açığa çıkmaması için büyük çaba sarf ediyor! Meryem 15. Bölümüyle 8 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Yurdal, Oktay’ı yakalamıştır. Savcıyı avucuna aldığı için mutludur. Oktay ise sırrını bir kişi daha öğrenmeden kasadan anahtarı almanın peşindedir. Hastanede geçen gergin saatler herkesi darmadağın eder. Meryem kahrolur. Mahmut kaçak durumdadır. Hem konuşmasını engellemek için polisten önce onu bulmak isteyen Oktay ve Ertan’dan hem de polisten kaçmaktadır.

Güçlü de intikam için Mahmut’un peşine düşer. Burcu hem Güçlü’den hem de Oktay’dan önce Mahmut’a ulaşmaya çabalamaktadır.

KÜNYE

Yapım : TMC
Yapımcı : Erol Avcı
Yönetmen : Barış Erçetin
Proje Tasarım : Duygu Albayrak
Senaryo Süpervizörü : Emre Özdür
Senaryo : Meryem Gültabak
Uygulayıcı Yapımcı : Hülya Gürsoy
Müzik : Kıraç ve Garbiyeli
Oyuncular : Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Özge Özaçar (Naz Sargun) , Uğur Demirpehlivan (Gülümser), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Sonat Dursun (Rıza), Serhan Onat (Berk)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.