Meryem 16. Bölümde Neler Olacak?

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
96 İzlenme
Meryem 16. Bölümde Güçlü intikamının bedelini ödüyor; Savaş'tan beklenmedik bir itiraf geliyor!

Annesi Gülümser'in ölümüyle, Selma'nın eski kocası Mahmut'un peşine düşen Güçlü onu kıskıvrak yakalar ve öldürmek için hamle yapar. Meryem, Savaş ve Burcu'nun tüm uğraşlarına rağmen durduramadığı Güçlü, bunun cezasını çeker ve hapse girer. Burcu, desteğini bir an olsun esirgemez.

Meryem ile Savaş, yaşadıkları acılı günleri atlatmaya çalışırlarken bir araya gelirler. Savaş, aralarındaki engelleri kaldırmaya karar verir ve Meryem'i sevdiğini itiraf eder. Bu itiraf karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Meryem, duygularını dile getirmeye hazırlanır.

Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de!

Meryem 16. Bölüm Özeti

Burcu, Güçlü'yü koruyabilecek mi? Meryem yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Güçlü Mahmut’u yakalamış, hapse girme tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Bu durum sadece Oktay’ın işine gelmektedir. Burcu Güçlü’yü korumak için her şeyi yapmaya hazırdır. Savaş ve Meryem de öyle.

Her şey Güçlü’nün bir anlık kararına bağlıdır. Berk ve Beliz anahtarın izini süremeye devam ederler. Yurdal’ın kasasından çıkacakları öğrenmek için Yurdal’dan önce kasaya ulaşmaları gerekmektedir.

Tüm bunların dışında Savaş ve Meryem arasındaki aşk git gide güçlenmektedir. Savaş’ın ağzından çıkan sevgi sözcükleri ikiliyi bambaşka duygulara sürükleyecektir...

Meryem, merakla beklenen yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : TMC
Yapımcı : Erol Avcı
Yönetmen : Barış Erçetin
Proje Tasarım : Duygu Albayrak
Senaryo Süpervizörü : Emre Özdür
Senaryo : Meryem Gültabak
Uygulayıcı Yapımcı : Hülya Gürsoy
Müzik : Kıraç ve Garbiyeli
Oyuncular : Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Özge Özaçar (Naz Sargun) , Uğur Demirpehlivan (Gülümser), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Sonat Dursun (Rıza), Serhan Onat (Berk)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.