Write For Us

Hayati'den sürgün karakolunu kurtaran operasyon! - Hayati ve Diğerleri 2. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
80 İzlenme
Published
Hayati ve Diğerleri 2. Bölümde Hayati, uranyum satıcısını yakalayarak kahraman oluyor!

Hayati ve İkircikli Karakolu sürgün memurları, ülkeye uranyum sokan bir çeteden tasadüfi bir şekilde haberdar oluyor. Hayati ayaklarına kadar gelen bu fırsatı kullanmak için operasyon planı yapıyor. Plan başarılı olursa sürgün karakolunun itibarı biraz olsun yükselecek, kendinini de burada olma amacı başarıya ulaşacaktır. Ekibi ile birlikte kılık değiştirerek operasyonu başlatıyor. Başlatıyor, başlatmasına da ekibin tuhaflıkları ortalığı karnavala döndürüyor. Uranyumu satan adamla bir buluşma ayarlanıyor. Hayati, uranyumu satın alacak adam kılığında satıcı ile buluşuyor. Tabii ekip tiyatro oyunundan çıkmış duran kostümleri ile mekanda yerini almıştır. Operasyon mükemmel ilerler ve adam uranyumu satmak için Hayati'ye güvenmiştir. Tam bu sırada olay terse döner. Hayati'nin annesi Şükran arkadaşları ve gelin adayı ile aynı mekana girer. Hayati'yi görünce masasına gider. Olaylar bundan sonra kopar...

Hayati ve Diğerleri 2. Bölüm Özeti

Hayati ve ekibini amansız bir macera bekliyor!

Hayati ve ekibi tesadüf eseri edindikleri bir istihbarat sonucu Gürcistan'dan ülkeye soktukları uranyumu satmaya çalışan bir çeteden haberdar olur. Radyoaktif madde karaborsasında yüksek fiyatlara satılan ve nükleer silah yapımında kullanılan uranyumu ele geçirmek isteyen İkircikli karakolu çete üyesiyle iletişime geçerken, alıcı kılığında alışverişi yapacak olan Hayati karşısına çıkan bu önemli görev için hazırlıklara başlar.

Danyal ise cep harçlığını çıkarmak için kendi yaptığı sahte hazine haritasını Tahsin'in yardımıyla kahveden bulduğu bir hazine avcısına satmak için kolları sıvarken işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

Öbür yandan Şükran kayınvalide olma çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Kıymet ve Bedriye'nin yardımıyla moda programlarını andıran üç kişilik jüri ekibi kuran Şükran, mülakatla Hayati için ideal gelin arayışına girerken, büyük umutlarla yola çıktıkları bu görücü usulü girişim hesapta olmayan sürprizleri de beraberinde getirecektir.

Hayati ve Diğerleri, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : 1441 Productions

Yapımcı : İrfan Şahin

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Uygulayıcı Yapımcı : Seçil İssi

Senaryo : Onur Özcan - Murat Özsoy

Görüntü Yönetmeni : Bekir Toplar

Sanat Yönetmeni : İbrahim İldem

Jenerik Müziği : Eypio

Müzik : Barış Aryay – Mehmet Andiçen

Oyuncular : Celil Nalçakan (Hayati), Günay Karacaoğlu (Şükran), Levent Ülgen (Danyal), Bülent Çolak (Vedat), Bahtiyar Engin (Tahsin), İbrahim Selim (Celal), Gökhan Kıraç (Erol), Aybike Esin Tumluer (Nurten), Edip Tepeli (Üzeyir), Ecem Karavus (Filiz), Cankat Aydos (Faruk), Cansu Dağdelen (Açelya), Özlem Çakar (Bedriye), Feri Baycu (Kıymet)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.