Write For Us

Yönetmen Şükran, Hayati'yi öpüştürmeye kararlı! - Hayati ve Diğerleri 4. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
83 İzlenme
Published
Hayati ve Diğerleri 4. Bölümde Şükran, yönetmen koltuğuna geçiyor ve aksiyon dizisini, pembe diziye çeviriyor!

Şükran kararlıdır. Bu sefer Hayati ile Dolunay'ın set aşkını başlatacaktır. Yönetmen koltuğuna oturan Şükran, senaryoyu kendi isteğine göre çekmeye başlar. Sert polisiye dizi, onun elinde pembe hayallerle kurulu bir diziye dönüşmüştür. Sahne öncesinde Hayati ve Dolunay'a son direktiflerini verir. Nasıl sarılacakları, nasıl öpüşecekleri gibi... İkircikli Karakolu polisleri de bu anı şaşkın bakışlar içinde izlerler. Koskoca başkomiser Hayati, dizide rol gereği öpüşecektir. O an gelir. Şükran çekimi başlatır. Sahne istediği gibi oynanmaya başlar. Şükran'ın özlemle beklediği öpüşme sahnesi gelir; fakat, fazla elektrik yüklenen evin sigortaları atar, çekim yarım kalır... Bu sırada evin kapısı açılır ve içeriye birileri girer. Girenler Hayati ve ekibinin aradığı kumar çetesi ile lideri Lütfü'dür. Bu rastlantısal olayı sağlayan kişi ise, Hayati'nin dayısı Danyal'dir. Evi kumar oynanması için Lütfü'ye kiralamıştır. Öpüşme hikayesi ile başlayan olay, çete çökertmesi ile biter. Şükran'ın hayalleri başka bahara kalır...

Hayati ve Diğerleri 4. Bölüm Özeti

Hayati ve ekibi kumar çetesinin peşine düşüyor!

İkircikli karakolu, takibe aldıkları kumar çetesine yapılan başarısız operasyonun ardından yeni bir plan hazırlığına girer. Hayati, karakolda göreve başlayan stajyer polisi çeteyi takip etmesi için görevlendirdiği sırada ise karakolda dizi çekileceğini öğrenmesi tüm planlarını alt üst edecektir. Yukarıdan gelen talimatla "Puslu Geceler" dizisinin ekibi İkircikli Karakolunda çekimlere başlarken karakol çalışanları kendilerini yabancı oldukları bir dünyanın içinde bulurlar.

Çekimler sırasında yönetmenin Hayati'yi başkomiser rolü için uygun bulmasının ardından -Emniyet Müdürünün ricasıyla- dizide bölüm oyuncusu olmayı mecburen kabul eden Hayati büyük bir çıkmaza girer. Oğlunun dizide oyuncu olduğunu öğrenen Şükran, Bedriye ve Kıymeti de yanına alıp karakolda yapılan çekimleri izlemeye gelmesi ise işleri daha da karışacaktır. Bir yandan kumar çetesini yakalamaya çalışırken diğer yandan dizi oyunculuğuna soyunan Hayati tahammül edilmesi zor bir sınavdan geçerken, kumar çetesine dahil olan yeni bir isim olayların daha da karışmasına sebep olacaktır.

Hayati ve Diğerleri, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : 1441 Productions

Yapımcı : İrfan Şahin

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Uygulayıcı Yapımcı : Seçil İssi

Senaryo : Onur Özcan - Murat Özsoy

Görüntü Yönetmeni : Bekir Toplar

Sanat Yönetmeni : İbrahim İldem

Jenerik Müziği : Eypio

Müzik : Barış Aryay – Mehmet Andiçen

Oyuncular : Celil Nalçakan (Hayati), Günay Karacaoğlu (Şükran), Levent Ülgen (Danyal), Bülent Çolak (Vedat), Bahtiyar Engin (Tahsin), İbrahim Selim (Celal), Gökhan Kıraç (Erol), Aybike Esin Tumluer (Nurten), Edip Tepeli (Üzeyir), Ecem Karavus (Filiz), Cankat Aydos (Faruk), Cansu Dağdelen (Açelya), Özlem Çakar (Bedriye), Feri Baycu (Kıymet)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.