Write For Us

Maymun iştahlı Şükran! - Hayati ve Diğerleri 4. Bölüm

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
180 İzlenme
Published
Hayati ve Diğerleri 4. Bölümde Şükran, Hayati için aradığı gelin adayı için önce kedisini arayan kızı uygun buldu, sonra dizi yıldızında karar kıldı! Olanlar kedi kıza oldu!

Şükran evde otururken kapı çalar. Bir kız kaybolan kedisini aramaktadır. Şükran kızın güzelliği karşısında şaşkınlığını gizleyemez. O anda "Gelin Adayı Antenleri" sinyal vermeye başlar. Kızı kolundan tuttuğu gibi içeri sokar. Kayıp kedi umurunda değildir. O sadece Hayati'nin evleneceği kadındır artık. Şükran, komşuları ile birlikte kızı cendereye alır. Soru üstüne sorular sorar ve kızı tanımaya çalışır. Sonunda karar verir. Kız tam aradığı gelindir. Şükran kızı, Hayati'nin işten döndüğü saate kadar evde tutmayı başarmıştır. Hayati başına gelecekleri bildiğinden hemen odasına gitmeye çalışır. Gündüz karakolda çekilen dizide yaptığı oyunculuk yüzünden yorgun olduğunu söyler. Şükran'ın antenleri bir kere daha titreşmeye başlar. Çekilen dizi sürekli takip ettiği dizidir ve başroldeki Dolunay Seven tam aradığı gelin adayıdır. Kararını değiştirir ve kedi kızı gözyaşları ile kapı dışarı eder...

Hayati ve Diğerleri 4. Bölüm Özeti

Hayati ve ekibi kumar çetesinin peşine düşüyor!

İkircikli karakolu, takibe aldıkları kumar çetesine yapılan başarısız operasyonun ardından yeni bir plan hazırlığına girer. Hayati, karakolda göreve başlayan stajyer polisi çeteyi takip etmesi için görevlendirdiği sırada ise karakolda dizi çekileceğini öğrenmesi tüm planlarını alt üst edecektir. Yukarıdan gelen talimatla "Puslu Geceler" dizisinin ekibi İkircikli Karakolunda çekimlere başlarken karakol çalışanları kendilerini yabancı oldukları bir dünyanın içinde bulurlar.

Çekimler sırasında yönetmenin Hayati'yi başkomiser rolü için uygun bulmasının ardından -Emniyet Müdürünün ricasıyla- dizide bölüm oyuncusu olmayı mecburen kabul eden Hayati büyük bir çıkmaza girer. Oğlunun dizide oyuncu olduğunu öğrenen Şükran, Bedriye ve Kıymeti de yanına alıp karakolda yapılan çekimleri izlemeye gelmesi ise işleri daha da karışacaktır. Bir yandan kumar çetesini yakalamaya çalışırken diğer yandan dizi oyunculuğuna soyunan Hayati tahammül edilmesi zor bir sınavdan geçerken, kumar çetesine dahil olan yeni bir isim olayların daha da karışmasına sebep olacaktır.

Hayati ve Diğerleri, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : 1441 Productions

Yapımcı : İrfan Şahin

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Uygulayıcı Yapımcı : Seçil İssi

Senaryo : Onur Özcan - Murat Özsoy

Görüntü Yönetmeni : Bekir Toplar

Sanat Yönetmeni : İbrahim İldem

Jenerik Müziği : Eypio

Müzik : Barış Aryay – Mehmet Andiçen

Oyuncular : Celil Nalçakan (Hayati), Günay Karacaoğlu (Şükran), Levent Ülgen (Danyal), Bülent Çolak (Vedat), Bahtiyar Engin (Tahsin), İbrahim Selim (Celal), Gökhan Kıraç (Erol), Aybike Esin Tumluer (Nurten), Edip Tepeli (Üzeyir), Ecem Karavus (Filiz), Cankat Aydos (Faruk), Cansu Dağdelen (Açelya), Özlem Çakar (Bedriye), Feri Baycu (Kıymet)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.