Write For Us

Hayati'ye kısmet mi çıktı? - Hayati ve Diğerleri 3. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
80 İzlenme
Published
Hayati ve Diğerleri 3. Bölümde Şükran, Hayati'ye uygun olduğunu düşündüğü gelin adayını buldu!

Hayati, zor da olsa soygun olan bankaya gelmeyi başarır; fakat, onlardan önce gelenler vardır. Sınır Karakolu, kendi bölgesinde gelişen soyguna müdahale için oradadır. Bu sınır Karakolunun güzel bir baş komiseri vardır. Hayati kadar cevvaldir. İlk karşılaşmalarında ağırlığını koyarak Hayati'ye ezik muamelesi yapar. Hayati bu duruma çok öfkelenir. Sonrasında ise Hayati, bankayı soyanları kıskıvrak yakalar ve Sınır Karakolunun komiserine gerekli cevabı verir. Aralarında tatlı bir restleşme yaşanır. Hayati'ye ilgi duyan polis memuru Açelya kıskançlık tripleri gösterirken, an abartılı tepkiyi Şükran gösterir. Şükran'a göre bu kadın başkomiser Hayati için biçilmiş kaftandır. Yüksek perdeden, sevinç içinde bu düşüncesini açık eder. Hayati bu durumdan nasıl çıkacağını kara kara düşünür...

Hayati ve Diğerleri 3. Bölüm Özeti

Soygun haberini alan Hayati önderliğindeki İkircikli Karakolu olaya anında müdahale ediyor!

Danyal, kolay yoldan köşeyi dönme girişimlerinden bir sonuç alamayınca iş kurma bahanesiyle bankadan kredi çekmeye karar verir. Uzun uğraşlara rağmen kendisine kefil olacak birini bulamayan Danyal en sonunda Tahsin'i ikna eder. İkili bankaya gittiği sırada gelin bulabilmek umuduyla orada bulunan Şükran ile karşılaşırken, bankayı soymaya gelen soyguncular olayların fitilini ateşleyecektir.

Soygun haberini alan Hayati önderliğindeki İkircikli Karakolu önlerindeki engelleri aşıp başta Danyal, Şükran ve Tahsin olmak üzere rehineleri sağ salim kurtarabilmek için seferber olurken amansız bir mücadeleye girerler. Yaşanan heyecan dolu dakikaların ardından Danyal'ın kredi çekmek istemesindeki sebep ortaya çıktığında ise ortalık daha da karıştıracaktır.

Hayati ve Diğerleri, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : 1441 Productions

Yapımcı : İrfan Şahin

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Uygulayıcı Yapımcı : Seçil İssi

Senaryo : Onur Özcan - Murat Özsoy

Görüntü Yönetmeni : Bekir Toplar

Sanat Yönetmeni : İbrahim İldem

Jenerik Müziği : Eypio

Müzik : Barış Aryay – Mehmet Andiçen

Oyuncular : Celil Nalçakan (Hayati), Günay Karacaoğlu (Şükran), Levent Ülgen (Danyal), Bülent Çolak (Vedat), Bahtiyar Engin (Tahsin), İbrahim Selim (Celal), Gökhan Kıraç (Erol), Aybike Esin Tumluer (Nurten), Edip Tepeli (Üzeyir), Ecem Karavus (Filiz), Cankat Aydos (Faruk), Cansu Dağdelen (Açelya), Özlem Çakar (Bedriye), Feri Baycu (Kıymet)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.