Write For Us

Hayati ve Diğerleri- Hayati, çaycı Vedat ve kutup ayısı!

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
117 İzlenme
Published
Kabus gibi bir karakol ve bu kabusun tam da ortasında Başkomiser Hayati (Celil Nalçakan)!.. Boşa koyuyor, dolmuyor; dolu, zaten dolu ne yapsa olmuyor!.. Hayati'nin (Celil Nalçakan) dört bir tarafı tuhaflıklarla çevrili... Akıl sağlığını yitirmeden görevine nasıl odaklanacak, biz orasını bilemiyoruz!.. O da bazı şeyleri öngöremiyor... Sanki, sonu olmayan dehlizlerde ışıksız ilerleyen bir meczupdur!.. Çevresindekiler ise, ona bu yolda bir meşale olmak yerine, o meşaleyi doğum günü pastasının mumu sanıp üflemeyi tercih edecek kadar ........ Neyse!.. Sana bu yolda başarılar Hayati!...

Hayati ve Diğerleri pazar günü Kanal D'de başlıyor!

FACEBOOK: https://www.facebook.com/HayativeDigerleri/?ref=br_rs

GENEL HİKAYE:
İdealist, işine aşık bir baş komiser olan Hayati, görev yaptığı sürgün karakolu olan İkircikli Karakolu’nu örnek bir karakol haline getirmeye çalışırken her bölüm yeni bir suç dosyasını kendine has yöntemlerle çözmeye çalışmaktadır. Emri altında çalışan farklı karakterlerdeki polis memurları, seneler sonra karşısına çıkan imkansız aşk ve yakasını bırakmayan talihsizlikler ise Hayati’nin kariyerini riske atacak yeni sorunları beraberinde getirmektedir.

Yapım: 1441 Productions
Yapımcı: İrfan Şahin
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Uygulayıcı Yapımcı: Seçil İssi
Senaryo: Onur Özcan - Murat Özsoy
Görüntü Yönetmeni: Bekir Toplar
Sanat Yönetmeni: İbrahim İldem
Jenerik Müziği: Eypio
Müzik: Barış Aryay – Mehmet Andiçen
Oyuncular: Celil Nalçakan (Hayati), Günay Karacaoğlu (Şükran), Levent Ülgen (Danyal), Bülent Çolak (Vedat), Bahtiyar Engin (Tahsin), İbrahim Selim (Celal), Gökhan Kıraç (Erol), Aybike Esin Tumluer (Nurten), Edip Tepeli (Üzeyir), Ecem Karavus (Filiz), Cankat Aydos (Faruk), Cansu Dağdelen (Açelya), Özlem Çakar (Bedriye), Feri Baycu (Kıymet)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.