Write For Us

Çaycı Vedat operasyona katılırsa! - Hayati ve Diğerleri 4. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
45 İzlenme
Published
Hayati ve Diğerleri 4. Bölümde Hayati, kumar çetesini çökertmek için Çaycı Vedat'ı operasyonda kullanma gafletinde bulunuyor!

Hayati, gizlice kumar oynatılan bir mekana baskın planı yapar. Çete "Afrika Gergedanı Sevenler ve Yetiştirenler Derneği" adı altında açtıkları mekanda yasa dışı kumar oynatmaktadır. Hayati, İkircikli Karakolu memurları ile mekandaki köstebeğinden gelecek haberi bekler. Köstebek karakolun çaycısı Vedat'dır. Vedat'ın görevi basittir. Çetenin liderini gördüğü zaman kolundaki verici ile ekibe haber verecektir; fakat, Vedat para kazandıkça kendini oyuna verir. Bu sırada Nurten'in eski eşi, karakol müptelası Erol mekana gelir. Vedat'ı gören Erol onunla konuşmaya çalışır ve operasyonu sekteye uğratır. Çetenin lideri Vedat'ın kolundan sarkan vericiyi görür. Çetenin lideri hem Vedat'ın, hem de Erol'un içeceklerine uyku hapı koyar. Hayati, Vedat'tan ses gelmeyince şüphelenir ve mekana baskın emrini verir. Mekanda sadece bizimkiler vardır ve bir masanın üzerinde birbirlerine sarılmış vaziyette tatlı tatlı uyumaktadırlar. Hayati, günlerce yaptığı planın mahvolduğunu görünce hırsını Vedat'tan çıkarır...

Hayati ve Diğerleri 4. Bölüm Özeti

Hayati ve ekibi kumar çetesinin peşine düşüyor!

İkircikli karakolu, takibe aldıkları kumar çetesine yapılan başarısız operasyonun ardından yeni bir plan hazırlığına girer. Hayati, karakolda göreve başlayan stajyer polisi çeteyi takip etmesi için görevlendirdiği sırada ise karakolda dizi çekileceğini öğrenmesi tüm planlarını alt üst edecektir. Yukarıdan gelen talimatla "Puslu Geceler" dizisinin ekibi İkircikli Karakolunda çekimlere başlarken karakol çalışanları kendilerini yabancı oldukları bir dünyanın içinde bulurlar.

Çekimler sırasında yönetmenin Hayati'yi başkomiser rolü için uygun bulmasının ardından -Emniyet Müdürünün ricasıyla- dizide bölüm oyuncusu olmayı mecburen kabul eden Hayati büyük bir çıkmaza girer. Oğlunun dizide oyuncu olduğunu öğrenen Şükran, Bedriye ve Kıymeti de yanına alıp karakolda yapılan çekimleri izlemeye gelmesi ise işleri daha da karışacaktır. Bir yandan kumar çetesini yakalamaya çalışırken diğer yandan dizi oyunculuğuna soyunan Hayati tahammül edilmesi zor bir sınavdan geçerken, kumar çetesine dahil olan yeni bir isim olayların daha da karışmasına sebep olacaktır.

Hayati ve Diğerleri, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : 1441 Productions

Yapımcı : İrfan Şahin

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Uygulayıcı Yapımcı : Seçil İssi

Senaryo : Onur Özcan - Murat Özsoy

Görüntü Yönetmeni : Bekir Toplar

Sanat Yönetmeni : İbrahim İldem

Jenerik Müziği : Eypio

Müzik : Barış Aryay – Mehmet Andiçen

Oyuncular : Celil Nalçakan (Hayati), Günay Karacaoğlu (Şükran), Levent Ülgen (Danyal), Bülent Çolak (Vedat), Bahtiyar Engin (Tahsin), İbrahim Selim (Celal), Gökhan Kıraç (Erol), Aybike Esin Tumluer (Nurten), Edip Tepeli (Üzeyir), Ecem Karavus (Filiz), Cankat Aydos (Faruk), Cansu Dağdelen (Açelya), Özlem Çakar (Bedriye), Feri Baycu (Kıymet)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.