Write For Us

Aşk doktoru Çaycı Vedat! - Hayati ve Diğerleri 5. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
84 İzlenme
Published
Hayati ve Diğerleri 5. Bölümde Çaycı Vedat, aşk doktoru oluyor ve Erol'un, Nurten derdine çare olmaya çalışıyor!

Nurten'siz bir gün geçirmeye dayanamayan Erol her defasında suç işleyip ve karakola düşmeyi başarıyor. Bu durumu onun için çok yıpratıcı olduğunu düşünen Çaycı Vedat, "Nurten'sizlik" sorununa çözüm olacağını düşündüğü "Aşk Şeması" ile çare olmaya çalışıyor. Kadınları nasıl etkileyeceğini, kadınların nelerden hoşlanacağını madde madde Erol'a anlatır. Fakat, karşısındaki Erol'dur... Vedat, kadınların müziğin en önemlisi romantik bir serenattın karşında buzlarının çözüleceğini söyler. Erol, mahalledeki çalgıcıları kaptığı gibi soluğu Nurten'in karşısında alır. Başlar arabesk bir serenata... Sonuç ise, malum...

Hayati ve Diğerleri 5. Bölüm Özeti

Hayati, kaçırılan komşusu Tahsin'i kurtarmaya çalışıyor!

Hayati için görücü usulü kız arama çalışmalarında aradığını bulamayan Şükran, yeni yöntemlerle gelin aramaya devam etmektedir. Bu sırada, amcasından miras kalan broşu Danyal'ın zoruyla bozdurmaya giden ve pirinçten olduğu için satamayan Tahsin'in aile yadigarını Şükran'a hediye etmesi olayların fitilini ateşleyecektir. Çünkü, dışarıdan bakıldığında değersiz gibi gözüken broş aslında oldukça değerli bir tarihi eserdir.

Şükran'ın burun kıvırarak kabul ettiği broşu Bedriye'ye vermesi ve mirasın peşinde olan kötü adamların Tahsin'i kaçırmasıyla olaylar gittikçe kızışır. Soruşturmaya dahil olan Hayati ve ekibi kedi fare oyununa dönecek heyecan dolu bir maceraya atılırken, Nurten'i geri kazanmak için akıl almaz yöntemler deneyen Erol, broşu bulabilmek için binbir tehlike atlatan Danyal ve yaşanan aksilikler işleri daha da zorlaştırmaktadır.

Hayati ve Diğerleri, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : 1441 Productions

Yapımcı : İrfan Şahin

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Uygulayıcı Yapımcı : Seçil İssi

Senaryo : Onur Özcan - Murat Özsoy

Görüntü Yönetmeni : Bekir Toplar

Sanat Yönetmeni : İbrahim İldem

Jenerik Müziği : Eypio

Müzik : Barış Aryay – Mehmet Andiçen

Oyuncular : Celil Nalçakan (Hayati), Günay Karacaoğlu (Şükran), Levent Ülgen (Danyal), Bülent Çolak (Vedat), Bahtiyar Engin (Tahsin), İbrahim Selim (Celal), Gökhan Kıraç (Erol), Aybike Esin Tumluer (Nurten), Edip Tepeli (Üzeyir), Ecem Karavus (Filiz), Cankat Aydos (Faruk), Cansu Dağdelen (Açelya), Özlem Çakar (Bedriye), Feri Baycu (Kıymet)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.