Write For Us

Hilal ile Leon, tuzağa düşüyor! - Vatanım Sensin 49. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
115 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 49. Bölümde Hilal ile Leon'un evli olduğunu öğrenen Filippos, korkunç bir plan yapıyor!

Leon ile Hilal'in evlendiğini öğrenen Yunan Ordusu Kumandanı Filippos, ikiliyi ayırmak için harekete geçer. Leon ile Hilal, tehlikenin farkındadırlar ve bu durumu atlatabilmek için bir plan yaparlar. Leon'un, Atina'ya gitmeye kalkışması Hilal'i aşklarını sorgulamaya zorlar. İkili bundan dolayı ayrılmış görüntüsü verirler. Lakin Adonnis, ayrılmadıklarını görür ve Filippos ile paylaşır. Adonnis, tek bir çözümün olduğunu düşünür; o da Hilal'in öldürülmesidir. Filippos, bunu büyük bir dikkatle ve sessizce yapılmasını emreder.

Vatanım Sensin 49. Bölüm Özeti

Cevdet ile Mehmet Akif, yapılacak oylama öncesi harekete geçiyor!

Miralay Cevdet ve Mehmet Akif, Filippos'un Türkleri İzmir'den sürerek şehri ele geçirme planına engel olmak için güçlerini birleştirir. Sandıklar kurulup oylama başlamadan önce, Filipos'un zulmü yüzünden halkın kalbine yerleşen korkuyu yenmeleri gerekmektedir.

Hilal ve Leon'un sırrı ortaya çıkmış, iki genç aşklarının imkansızlığıyla yüzleşmiştir. Dahası Hilal'in Leon'un gidişiyle ilgili öğrendikleri durumu daha da zorlaştıracaktır. Öte yandan Yıldız ve Yakup arasındaki kriz de Yıldız'ın fevri bir hareketiyle derinleşir. Baytar'ın şehre sızdığını anlayan Filipos buna engel olmak için orduyu seferber ederken, zamanla yarışan Cevdet, İzmir'i tekrar ayağa kaldıracak Mehmet Akif'e yardım etmenin yeni bir yolunu bulmak zorundadır.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Celile Toyon (Hasibe), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Genco Özak (Mehmet), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Levent Can (Filipos), Berker Güven (Aleksi), Seher (Şükran Ovalı)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.