Write For Us

Vatanım Sensin 35. Bölüm - Hilal ile Leon'un yürekleri yakan özlemi!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
221 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 35. Bölümde Leon, Hilal'in kaçırılması üzerine büyük buhranlar geçiriyor ve çaresizce bekleyişi devam ediyor!

Hilal'in, Dağıstanlı'nın adamı tarafından kaçırılması Leon'u perişan eder. Bu hadiseyi derhal Cevdet ile paylaşır ve Hilal herkes tarafından aranmaya başlar. Leon, Hilal'i kaybetmekten korkmaktadır ve onu bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Halit İkbal imzalı mektubu okuyan Leon, Hilal'in hala yaşadığını öğrenir ve onu bulmak için yola çıkar. Lakin gittikleri kulübede Hilal'den eser yoktur. Leon'un kulübede bulduğu açelya çiçeği ise onun için en büyük umut olur.

Vatanım Sensin 35. Bölüm Özeti

Cevdet, Filippos'un Dağıstanlı'nın yanına yerleştirdiği hainden habersiz Dağıstanlı'nın karşısına çıkıp kimliğini söylemek üzereyken, Kerim'in Hilal'i kaçırdığı haberini alır. Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle 30 Kasım Perşembe 20.00'de!

Hilal'in vaziyeti, İzmir'in ve Dağıstanlı'nın çiftliğinin karışmasına sebep olur. Tevfik'le yüzleşen Azize, Hilal'in kurtulması için kendini ateşe atmaya karar verir. Filippos ise Simav'daki zaferinden sonra şimdi de Taşköprü'de milli mücadeleye büyük bir darbe indirmeye hazırlanmaktadır.

Şimdi Cevdet hem Hilal'i kurtarmanın bir yolunu bulmalı, hem de Ankara'yla zıtlaşan Dağıstanlı'yı kontrol edip Taşköprü'yü kurtarmalıdır. Ancak bu yolda Dağıstanlı ve Filippos'un gizli planlarıyla mücadele etmek zorundadır.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni sezonuyla perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Celile Toyon (Hasibe), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Genco Özak (Mehmet), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Levent Can (Filipos), Berker Güven (Aleksi)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.