Write For Us

Vatanım Sensin 34. Bölüm - Hilal kaçırılıyor!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
247 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 34. Bölümde Dağıstanlı'nın yanında yer alan Kerim, Hilal'i kaçırıyor!

İhanete uğradığını düşünen Faryalı, Cevdet'i hedef belirlemişti. Bu haberi öğrenen adamlarından Kerim, Cevdet'i öldürmek için harekete geçmişti. Son anda Azize'nin ona engel olması, Kerim'i de hedef haline getirmişti. İleride seyis olmak istemeyen Kerim, ablası Seher'e de karşı çıkar. Seher, Dağıstanlı'nın onu affetmeyeceğini düşünür. Kerim'in ise farklı bir planı vardır. Dağıstanlı'nın gözüne girmek isteyen Kerim, Hilal'i gizlice kaçırır.

Vatanım Sensin 34. Bölüm Özeti

Yunan Kumandan Filippos'un milli mücadeleye indirdiği darbe, efeleri harekete geçirmeye başlıyor! Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle 23 Kasım Perşembe 20.00'de!

Filippos'un milli mücadeleye indirdiği darbe, Dağıstanlı ile meclisine davet ettiği diğer efeleri birbirine düşürür. Öte yandan Cevdet'in hayatını kurtaran Azize, üst üste felaketler yaşayan Dağıstanlı tarafından ihanetle suçlanıp kendi canıyla sınanacaktır. Şimdi Cevdet, milli mücadelenin zarar görmemesi için zamanla yarışarak Dağıstanlı ile efeler arasındaki kan davasının ardındaki gerçeğe ulaşmak zorundadır. Ancak bu sırada hiç beklemediği bir tehlike evlendirme kararı verdiği kızlarına doğru yaklaşmaktadır.

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni sezonuyla perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Celile Toyon (Hasibe), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Genco Özak (Mehmet), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Levent Can (Filipos), Berker Güven (Aleksi)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.