Write For Us

İncir Ağacı 21. Bölüm

Yükleniyor...
61 İzlenme
Published
İncir Ağacı 21. Bölüm Özeti:
Belgin, Suzan’ın kendisine bıraktığı notu bulmuş ve pusulada yazdığı gibi onunla buluşmuştur. Suzan bu buluşmada “Giderayak söyleyemedim ama sen benim kardeşimsin. Bana çok emeğin geçti. Bunu sana söylemezsem suçluluk hissederdim” diyerek Belgin’e Orhan’ın karakola çağırılmasının nedeninin Suzan diye biri olduğunu duyduğunu söyler.
Bu sırada Orhan, İnci’nin arabasını tamir etmiş ve teslim etmek üzere yola koyulmuştur. İnci’nin adres için bıraktığı kartvizite bakınca Vefa’nın ismini gören Orhan çok endişelenir ve Vefa’nın mekanına gitmek yerine okula gitmeyi tercih eder.
Perihan reklam çekimi için gittiği sette başrol oynayan kız tarafından baskıya maruz kalır. Makyaj koltuğundan sette durduğu yere kadar başrol oyuncusu kız tarafından itilip kakılır. Çekimin sonunda da kovulur. Fakat çıkışta İlhan morali bozuk kızlara müjdeli haberi verir.
Suzan’la olan buluşmasından dönen Belgin, soluğu Cemal’in yanında alır. Orhan’ın da dükkânda olmamasından faydalanarak Cemal’le duydukları hakkında açık açık konuşur.
Orhan Yavuz’un okulundan sonra Vedat’ın iş yerine gider ve teklifini kabul ettiğini bildirir. Vedat hemen akşam başlayabileceğini söyler. Orhan’ın iş için tek bir şartı vardır. O da bu işin aralarında kalacağı ve Orhan’ın ailesi özellikle babasının bu işten haberinin olmamasıdır.
#İncirAğacı hafta içi her gün saat 15:00'de #TRT1'de!
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.