Write For Us

İncir Ağacı 25. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
55 İzlenme
Published
İncir Ağacı 25. Bölüm Özeti:
Refika’yı karşısında kucağında Barış’la gören Jale, siz geçin ben gidip kızı yatırayım der ve içeri geçer. Suzan’da içeride ecel terleri dökmektedir. Refika hemen müşkülünü anlatır ve Orhan’ı bulmak istediğini söyler. Şefik altın madeni bulmuş gibi keyiflenmiştir. Suzan’ın içeriden kendilerini dinlediğini bilerek, Refika’ya karşılığı olursa her şeyin yolunu buluruz der. Suzan delirmektedir. Şefik, Refika’nın parasını alır ve kadına ben bir şey bulursam seni bulurum der ve kadını yollar. Şefik, Suzan'a “Sana bedavaya baktığımız yeter, Refika’ya seni söylememi istemiyorsan elini biraz cebine atacaksın” der. Şefik için Refika’nın gelişi bulunmaz nimettir. Son kuruşuna dek bu durumdan faydalanmak niyetindedir. Şefik çıkar çıkmaz, Suzan sinirini Jale’den çıkarır. Jale, yapabileceği bir şey kalmadığını, en kısa sürede artık bu evden gitmesi gerektiğini söyler. Suzan’ın son bir planı vardır ve onu hayata geçirmek için Jale’ye ihtiyacı vardır.
Neriman, İnci eve gelecek diye çok heyecanlıdır. Bu heyecanı İsmet’i de meraklandırır. Akşam yemeğini hep birlikte yemeye karar verirler. Herkes İnci’yi görmek ister.
Kerime, Tarık’la olan buluşması yüzünden Perihan’ı almaya geç kalmıştır. Ama Tarık’la görüştüğü için çok mutludur. Nihayet Perihan’ı alıp eve gelirlerken kardeşinden, yolda abisinin borcuyla ilgili anlattığı şeyi tekrarlamasını ister. Perihan olayı anlatırken Kerime paranın kaybolmadığını, Perihan’ın aldığını fark eder. Perihan çekime giderken kıyafet bulamadığını, onun için aldığını, çekimden alacağı parayı geri koymayı planladığını fakat planlarının beklediği gibi gitmediğini anlatır. Kerime kardeşine bu işte artık birlikte olduklarını onu yalnız bırakmayacağını söyler.
Orhan evde uyuyakalınca, Suzan fırsattan istifade Orhan’a sofra hazırlar ama Orhan kalkınca orada daha fazla durmak istemez. Suzan, daha fazla dayanamaz ve kendisini değil de Belgin’i sevdiği için serzenişte bulunur. Ve daha fazla onu sevmeyeceğini çünkü her şeyi öğreneceğini söyler. Orhan anlamaz. Suzan, Belgin’in çoktan yola çıktığını söyler. Orhan delirir ve evden fırlar. Suzan, Orhan’ı durdurmaya çalışırken itişip kakışırlar. Suzan birden merdivenlerden düşer ve kafasını çarpar. Orhan onu kaldırır. Aynı anda kafasını kaldırır ve Belgin’i görür.

#İncirAğacı hafta içi her gün saat 15:00'de #TRT1'de!
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.