Write For Us

İncir Ağacı 24. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
57 İzlenme
Published
İncir Ağacı 24. Bölüm Özeti:
Hapishaneden çıkan Refika, Jale’nin kapısında çocuğundan ve Suzan’dan bir iz aramaktadır. Jale kapıda Refika’ya ne diyeceğini düşünürken bir yandan da Suzan’ın kapı arkasından dayadığı bıçaktan nasıl kurtulacağını düşünür. Jale, Suzan’ın da tehditiyle Refika’yı başından savar kapıyı kapatır. Refika’nın beklenmedik gelişi, Suzan’ı korkutmuş ve telaşlandırmıştır.
Tarık, Perihan yeniden okulu asınca ne olduğunu öğrenmek ve Kerime’yi görmek için Ocak ailesinin evine gider. Kerime, Tarık’ı karşısında görünce çok şaşırır. Tarık geliş nedenini söylerken, Neriman gelir ve Perihan’ın devamsızlık yaptığını öğrenir. Neriman, Tarık’a bir şey çaktırmaz ve sanki devamsızlığı bilgisi dahilinde yapılmış gibi davranır. Bu sırada Kerime ve Mesude çekimden dönmektedir. Yol ağzında devamsızlık kâğıdı üzerine konuşarak ayrılırlar. Kızlar kafalarında çoktan planlarını yapmışlardır.
Orhan ve Suzan, Suzan’ın bebeği satma fikri üzerine kavga ederler. Suzan böylece ikisinden birden kurtulacağını söyler. Orhan ise bu fikre tamamen karşıdır. Orhan kendince bir yol bulacak ve çocuğuna sahip çıkacaktır. Suzan’ın boş sözlere karnı toktur. Orhan’a ültimatom verir.

#İncirAğacı hafta içi her gün saat 15:00'de #TRT1'de!
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.