Write For Us

İncir Ağacı 29. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
64 İzlenme
Published
İncir Ağacı 29. Bölüm Özeti:
Kerime, fotoğrafı çevirmek üzereyken Zehra gelir. Fotoğrafı çekmeceye atar. Perihan ve Mesude, okulda senaryo ve Perihan’ın gelecek hayalleri hakkında konuşurlar. Kerime, Zehra’dan hiç hoşlanmamıştır. Kerime, Mesude ve Perihan’ı eve yollar ve Tarık’la buluşmaya gider. Tarık İlhan’dan bahseder. İlhan’ın, Mesude’ye bir şey verirken gördüğünü söyler. Kızlara sahip çıkmak gerektiğinden bahseder. Kerime de endişelenir.
Suzan, Orhan’la konuştuktan sonra eve döner. Neriman, Sevimlerin yarın tanışmaya geleceğini haber verir. Neriman, Suzan’dan tanıdıklarını çağırmasını ister. Şefik ve Refika, çay bahçesinde buluşurlar. Refika, Suzan’ı bulup bulamadığını sorar. Şefik, arama işinin kolay olmadığını söyler ve daha çok para ister. Refika eli mahkum Şefik’e biraz daha para verir ama giderek şüphelenmeye başlamıştır. Orhan, kahvenin önünden geçerken Arif’le karşılaşır. Orhan’ı görünce hemen arabasını sorar. Orhan da yakında arabasına kavuşacağını söyler. Arif, Vefa ile gidip görüşmeyi düşündüğünü söyler. Orhan çekinir, gerek olmadığını söyler ama Arif kafasına koymuştur bile. Şöhret, yapımcıları evinin oraya kadar getirir. Çekim mekanı olarak evini göstermiştir. İsmet bu durumdan çok rahatsız olur. Zehra ve Yurdagül konuşmaktadırlar. Zehra, Tarık’tan şikayet eder. Yanında gezdiği kızla onları basacağını söyler.
Perihan, odasına senaryo çalışmak için çıkar. O esnada yastığın altında abisine verdiği parayı görür. Abisinin geri verdiğini anlar. Kerime, Mesude’ye gider. İlhan’ı sorar. Susarak Perihan’a kötülük yaptığını söyler. Vefa, kızının odasına gider. İnci’ye haklı olduğunu, asıl amacının onu korumak olduğunu söyler ve özür mahiyetinde arabanın anahtarını bırakır. İnci hemen arabasıyla Yavuz’a gider. İnci, Yavuz’a her şeyin yolunda olduğunu söylemek için gelmiştir. İnci dönerken, Yavuz İnci’yi takip edenleri görür. Adamlar İnci’yi arabadan çekip çıkarırlar. O anda Yavuz’un sesi duyulur. Koşup adamlara saldırır. Biri silahını çeker. Yavuz elinden almak isterken ateş sesiyle birlikte herkes donup kalır.
#İncirAğacı hafta içi her gün saat 15:00'de #TRT1'de!
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.