Write For Us

İncir Ağacı 34. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
43 İzlenme
Published
İncir Ağacı 34. Bölüm Özeti:
Refika, Suzan'a çocuğunun nerede olduğunu sorar. Suzan'la kavga ederler. Kavgayı Şefik ayırır ve birbirlerine ihtiyaçları olduğunu söyler. Suzan, Orhan'la evlenir evlenmez çocuğu geri vereceğini söyler. Refika da çocuğunu görmek ister. Tarık kızını görmeye Zehra'ya gelmiştir. O esnada Kerime paketleri getirmiştir. Zehra onu içeri davet eder. Kerime tam salona girecekken, çocuğun babası orada diyerek Kerime'yi başka odaya alır. Zehra prova olurken bir yandan da Kerime'ye Tarık'ı çekiştirir. Tarık ve kızı salondan dışarı çıkarlar. Kız, Zehra'nın yanına girer. Kapı açılırken, tam Tarık Kerimeyi görecek olur; kapı geri kapanır. Zehra, Tarık'ın Gülnihal'in doğum gününe katılmasına izin vermez. Tarık alttan aldıkça Zehra üstüne gider. Tarık'a bir metresi olduğunu bildiğini ve bedelini ödeteceğini söyler. Suzan geri döner. Dükkanda Nerimanlar konuşmaktadırlar. O esnada Arif'in karısı gelir ve Neriman'la Orhan hakkında konuşmak istediğini söyler. Arabanın Orhan'ın borcu yüzünden çalındığını anlatır. Durumları halletmesini ister Neriman'dan, aksi halde polise gideceğini haber verir.
Neriman ve Suzan eve geçince, Suzan o borcun kendisine ait olduğunu anlatır. Orhan'ın kendisini kurtarmak için kendi üzerine aldığını, İpsiz'in çok tehlikeli bir adam olduğunu ve bir an önce bu borcun ödenmesi gerektiğini, aksi halde Orhan'ın canının tehlikede olduğunu anlatır. Belgin Orhan'ın borcu olduğunu öğrenince çok üzülür. Yeniden kumar oynamaya başlamasından şüphelenir.
Yavuz okulda İnci'yi zorla bir kenara çeker ve konuşmak istediğini söyler. İnci, karakolda babası aleyhine konuştuğu için, o gece bütün ilişkilerinin bittiğini söyler. Yavuz, doğru olduğuna inandığı şeyi yaptığını anlatmaya çalışır. Kavga ederler. İnci dayanamaz, bir tokat atar Yavuz'a ve uzaklaşır. Mesude ve Perihan okuldan dönerlerken Kartal karşılarına çıkar. Perihan'la konuşmaya çalışırken Kerime gelir yanlarına. Kartal'ı uzaklaştırır. Neriman akşam yemeğinden sonra Orhan'ı odasında yakalar. Arif'in karısının geldiğini anlatır ve cebinden çıkardığı altınları verir. Orhan bunun kendi borcu olduğunu ve kendi kapatacağını söyler. Belgin de Orhan'a yardımcı olmayı düşünmektedir. Bazı siparişleri bitirmek için dükkana iner. Orhan da evden çıkmıştır, Belgin'in yanına gider. Belgin ona borç konusunda yardımcı olmak istediğini söyler, Orhan kabul etmez. Orhan'a onu kaybetmekten çok korktuğunu söyler. Orhan Belgin'e sarılır, onu teskin eder. Yarın sinemaya gitmek için sözleşirler. Bunları izleyen Suzan, kıskanır. Orhan gittikten sonra dükkana girer ve Belgin'e konuşmaları gerektiğini söyler. Belgin şaşkın “Neyle ilgili?” Suzan, “Tabii ki Orhan!” Belgin'in şüphe dolu bakışları, Suzan meydan okur gibi...
#İncirAğacı hafta içi her gün saat 15:00'de #TRT1'de!
------------------------------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page):
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page):
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page):
TRT1 Resmi YouTube Kanalı (Official YouTube Page):
Kategori
Eğlence
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.