Write For Us

Ceren acı gerçeği öğreniyor! - Zalim İstanbul 3. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale
112 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 3. bölümünde Ceren, Şeniz'den kiminle evlendirilmek istendiğini öğreniyor ve çıldırıyor!

Şeniz, Cenk ve Ceren'i yatakta bastıktan sonra önemli bir sırrı ortaya çıkarıyor. Ceren, köşke gelmelerinin nedenini Cenk ile evlenecek olduğunu sanıyordu. Bu yüzden Agah Bey ve Neriman arasında antlaşma olduğunu düşünüyordu. Şeniz, onu Nedim'in odasına götürüp gerçek evleneceği kişi gösterince Ceren sinir krizi geçirir. Ağlayarak odayı terk eder. Babaannesi Neriman'ın kendisine yalan söylediğini anlar. Böylelikle zengin gelin olma hayallerinin ellerinden yitip gittiğini görür...


GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.