Write For Us

Ceren Karaçay diyeceksin! Zalim İstanbul 8. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
90 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 8. Bölümde Ceren, evliliğiyle ilgili cevap bekleyen annesi Seher'e karşı sert bir tavır takınıyor!

Seher, Ceren'i gelinlikle odada gördüğünde şaşkınlığını gizleyemez. Anlam veremediği durumu kızının açıklamasını ister. Gelinliği üzerinden çıkarmasını istediği sırada Ceren'den beklenmedik bir tepki gelir. Evlilik cüzdanını annesine gösteren Ceren histerik bir şekilde davranmaktadır. "Kızım" diye hitap eden annesine artık kendisine "Ceren Karaçay" demesini ister. Seher onun bu hallerini göz yaşlarıyla izlemektedir. Şeniz'in odaya girmesiyle işin ciddiyetini anlayan Seher çok kötü olur...


Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #ceren #cemre #cenk #nedim
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.