Write For Us

Cenk'ten, Ceren'e şaşırtan teklif! Zalim İstanbul 16. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale
68 İzlenme
Published
Zalim İstanbul 16. Bölümde Cenk, babalık testinin çıkartacağı gürültüden kurtulmak için Ceren'e kaçmayı teklif ediyor!

Cenk, Ceren'i konuşmak için çağırır. Agah Beyin yaptırdığı babalık testi sonrası olacaklardan dolayı kaygılıdır. Bu olaydan kurtulmak için de Ceren'e bir teklifte bulunur. Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla utanç içinde olacağını söyleyerek Ceren'e birlikte kaçmayı önerir. Başından beri kendisini isteyen Ceren'in bu teklifi hemen kabul edeceğini düşünür; fakat, olaylar beklediği gibi değişmez. Ceren, Cenk'ten gelen bu teklife şüpheyle yaklaşır. Şeniz'in bir parmağı olabileceğini düşünür ve malı mülkü bir kenara bırakarak kaçmayı düşünmediğini söyler. Cenk, karar verirse hemen kaçacaklarını söyleyerek tartışmaya son verir.

Genel hikaye
Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #zalimistanbulceren #zalimistanbulcemre #zalimistanbulcenk #zalimistanbulnedim
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.