Write For Us

Ceren, Neriman'ın kara oyununa ayak uyduruyor! - Zalim İstanbul 1. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
72 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un ilk bölümünde Neriman, torunu Ceren'i oyununa alet ederek Seher'i İstanbul'a gitmeye mecbur bırakıyor!

Neriman, memleketlisi olan ve Agah'ın yanında çalışan yardımcı kadınla bir anlaşma yapar. Anlaşmaya göre Ceren, sakat kalan Nedim ile evlenecek ve ona bakacaktır. Fakat Neriman, Ceren'e yalan söyler. Agah'ın oğlu Cenk ile evleneceğini ve zengin bir hayat süreceğini düşünen Ceren babaannesi ile türlü oyunlara başvurur. Evi taşlattırır, ablasının Türkü söylemesini farklı bir forma sokarak Seher'in duymasını ve en sonunda da evlerinin yanmasını sağlayarak Neriman'ın kötü emellerini gerçekleştirir. Evsiz kalan Seher ve ailesi mecburen Agah'ın konağına doğru yol alır...GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.