AVA360 Advertising

Hayaller CSI Miami, gerçekler mahalli! - Hayati ve Diğerleri 3. Bölüm

Yükleniyor...
43 İzlenme
Published
Hayati ve Diğerleri 3. Bölümde İkircikli Karakolu, Sınır Karakolunun operasyonunu kıskançlıkla izliyor!

Banka soygunu iki karakolu da harekete geçirir. İkircikli Karakolununki şahsi, Sınır Karakolununki mecburi... Hayati'nin amacı soygunda rehine olan annesini kurtarmaktır. Sınır Karakolunun amacı ise, azılı hırsızı yakalamak ve başarılı geçmişlerine bir yenisini de eklemektir. Olay yerine gelen Hayati ve ekip arkadaşları sinemada görülecek bir operasyona şahit olurlar. Tam tekmil soyguna müdahale eden Sınır Karakolu imrenilecek kadar iyi hazırlanmışlardır. Hayati olay yerine su servisi yapan minibüs ile gelmişken, Sınır Karakolu polisleri özel tim edası ile çatıdan bankaya girme yolları arıyordur. Celal Komiser ve polis memuru Faruk operasyonu hayranlıkla izler. Bu yetmezmiş gibi Çaycı Vedat ve karakolun diğer memurları da Hayati'ye yardım için olay yerine gelir. Çaycı Vedat'ın komik durumları için söylediği her şeyi özetler: Hayaller CSI Miami, gerçekler mahalli!..

Hayati ve Diğerleri 3. Bölüm Özeti

Soygun haberini alan Hayati önderliğindeki İkircikli Karakolu olaya anında müdahale ediyor!

Danyal, kolay yoldan köşeyi dönme girişimlerinden bir sonuç alamayınca iş kurma bahanesiyle bankadan kredi çekmeye karar verir. Uzun uğraşlara rağmen kendisine kefil olacak birini bulamayan Danyal en sonunda Tahsin'i ikna eder. İkili bankaya gittiği sırada gelin bulabilmek umuduyla orada bulunan Şükran ile karşılaşırken, bankayı soymaya gelen soyguncular olayların fitilini ateşleyecektir.

Soygun haberini alan Hayati önderliğindeki İkircikli Karakolu önlerindeki engelleri aşıp başta Danyal, Şükran ve Tahsin olmak üzere rehineleri sağ salim kurtarabilmek için seferber olurken amansız bir mücadeleye girerler. Yaşanan heyecan dolu dakikaların ardından Danyal'ın kredi çekmek istemesindeki sebep ortaya çıktığında ise ortalık daha da karıştıracaktır.

Hayati ve Diğerleri, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : 1441 Productions

Yapımcı : İrfan Şahin

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Uygulayıcı Yapımcı : Seçil İssi

Senaryo : Onur Özcan - Murat Özsoy

Görüntü Yönetmeni : Bekir Toplar

Sanat Yönetmeni : İbrahim İldem

Jenerik Müziği : Eypio

Müzik : Barış Aryay – Mehmet Andiçen

Oyuncular : Celil Nalçakan (Hayati), Günay Karacaoğlu (Şükran), Levent Ülgen (Danyal), Bülent Çolak (Vedat), Bahtiyar Engin (Tahsin), İbrahim Selim (Celal), Gökhan Kıraç (Erol), Aybike Esin Tumluer (Nurten), Edip Tepeli (Üzeyir), Ecem Karavus (Filiz), Cankat Aydos (Faruk), Cansu Dağdelen (Açelya), Özlem Çakar (Bedriye), Feri Baycu (Kıymet)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.