Write For Us

Kim Jong Un'un Kızının Tüyler Ürpertici Hayatı... Onun Yerinde Olmak İstemezdiniz.

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
32 İzlenme
Published
Kim Jong Un'un Kızının Tüyler Ürpertici Hayatı... Onun Yerinde Olmak İstemezdiniz.
Kuzey Kore'nin yüce lideri Kim Jong-un'un 10 yaşındaki kızı Kim Ju-ae'nin alışılmadık bir hayatı var. Çoğu gencin aksine, günlük hayatı nükleer testleri ve geçit törenlerini denetleyerek geçiyor ve gelecekte ülkenin diktatörü olacak gibi görünüyor. İlkokul çağında olmasına rağmen, şimdiden başa geçmeye hazırlanıyor. Kim Jong-un'un bir numaralı kızı Kim Ju-ae'nin eşsiz hayatına bir göz atalım.

Kim Ju-ae kimdir?

Kuzey Kore'nin devlet medyası yıllarca Kim Jong-un'un ailesi, özellikle de çocukları hakkında bilgi vermedi ancak Güney Kore casusluk servisi tarafından elde edilen
bilgiler Kim Jong-un ve eşinin üç çocuğu olduğunu gösteriyor. Kim Jong-un'un aile yaşamı üzerindeki sır perdesi, eski NBA yıldızı Dennis Rodman'ın 2013 yılında Kuzey Kore'ye yaptığı yolculuk sırasında önemli bilgileri ifşa etmesiyle beklenmedik bir şekilde kısmen aralandı. Rodman, ziyareti sırasında Kim Jong-un'un küçük kızı Ju-ae ile tanışma fırsatı bulduğunu açıkladı. Rodman ayrıca Kim Jong-un'u iyi bir baba olarak tanımladı. Bu açıklama, Kuzey Kore liderinin kişisel yaşamına nadir bir bakış sağlayarak aile yapısına ışık tuttu.

Gerçek adı

Kim Ju-ae kulağa hoş bir isim gibi geliyor, değil mi? Bu ismin Korece'de kelimenin tam anlamıyla 'sevgili kız' anlamına geldiğini biliyor muydunuz? Evet, ama şöyle bir şey var: Kızın gerçek adı bu değil. Gerçek adı Kim Eun-ju. İnsanlar onu o kadar çok seviyorlar ki ona Kim Ju-ae lakabını taktılar ve artık medya da dahil olmak üzere her yerde bu lakapla anılıyor. Babasının neden herkesi düzeltmediğini ve gerçek adını bildirmediğini merak ediyor olabilirsiniz. Çünkü o da bu lakaptan hoşlanıyor. Bunu çok sevimli buluyor ve herkese kızının gerçek adını söyleyerek büyüyü bozmak istemiyor. Yani Kim Ju-ae'nin asıl adı Kim Eun-jung, ancak herkes ona Korece'de 'sevgili kız' anlamına gelen Kim Ju-ae olarak hitap ediyor. Bu onun gerçek adı olmasa da, babası beğendiği için kimseyi uyarmıyor. Ülkenizde bu kadar ünlü olduğunuzu ve herkesin size takma adınızla seslendiğini hayal edin. Hoşunuza giderdi, değil mi? Çünkü bu insanların sizi ne kadar sevdiğini ve size ne kadar hayran olduğunu gösteriyor. Böyle harika bir lakapla hitap edildiğine göre gerçekten sevilen biri olmalı. Öyle ki medyada bile ondan Kim Ju-ae olarak bahsediliyor. Kendini bir rock yıldızı gibi hissediyor olmalı.


Bizi buradan da takip edebilirsiniz.!
Facebook: https://www.facebook.com/HerseyDahilHD/​​
İnstagram: https://www.instagram.com/herseydahil...​
Web site: http://www.herseydahilhd.com/​​

► Herşey Dahil olarak size YouTube'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :)

Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için bir alttaki e-posta adresine mesaj yollayabilirsiniz.
[email protected]

► Daha fazla video;
► https://www.youtube.com/watch?v=jDE38...​
► https://www.youtube.com/watch?v=tpgMi...​

► Genelelikle kullandığım Kaynak siteler
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
► herseydahilhd.com
► line.do
► wikipedia.org
► future.wikia.com
► faturetimeline.net
► humanknowledge.net
► preceden.com
► youtube.com
► onedio.com
► newsner.com
► webtekno.com

► Music : İncompetech.com

♦ Yasal Uyarı ♦

Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.
Kategori
En çekici
Etiketler
herşey dahil, bilgi videoları, bilgi
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.