Write For Us

Meryem 22. Bölüm - Kaza gecesi neler oldu?

Yükleniyor...
Google Rank
162 İzlenme
Published
Meryem 22. Bölümde Savaş ile Meryem, Derin ile yüzleşiyor; kaza gecesi olanlar herkesi şok ediyor!

Derin ile yüzleşmek için evine giden Meryem ile Savaş, acı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalıyorlar. Sevinç ve bebeğinin ölümüyle sonuçlanan kazadaki suçlulardan birinin Derin olduğu ortaya çıkar. Derin'in, Savaş'a beslediği büyük aşk onu adeta delirme noktasına getirmiştir. Derin, Savaş ile Meryem'in birlikte mutlu olamayacaklarını ve Savaş ile evlenenin o olması gerektiğini savunur. Duydukları karşısında Derin'den nefret etme noktasına gelen Savaş, ona acımaktan başka bir duygu hissetmemektedir.

Meryem 22. Bölüm Özeti

Annesinin ölümünden Meryem'i suçlayan Güçlü, Savaş'a cephe alıyor! Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Derin, Nurten’le işbirliği yaparak kendi kuyusunu kazdığının farkında bile değildir. Nurten, Meryem’i öldürmeye kararlıdır. Derin ise içten içe bunu arzu etse de çekimser davranmaktadır. Derin’in bütün foyaları ortaya çıkmak üzeredir.

Güçlü’nün Meryem’e olan kırgınlığı Savaş ile arasına mesafe girmesine sebep olmuştur. Güçlü, Burcu’nun eski kocasına dair bulduğu izin peşine düşmüştür ve bu tehlikeli yolda yapayalnızdır.

Meryem, merakla beklenen yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : TMC

Yapımcı : Erol Avcı

Yönetmen : Barış Erçetin

Proje Tasarım : Duygu Albayrak

Senaryo Süpervizörü : Emre Özdür

Senaryo : Meryem Gültabak

Uygulayıcı Yapımcı : Hülya Gürsoy

Müzik : Kıraç ve Garbiyeli

Oyuncular : Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Özge Özaçar (Naz Sargun), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Sonat Dursun (Rıza), Serhan Onat (Berk)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.