Write For Us

Seher'i yıkan olay! - Zalim İstanbul 1. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
64 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un ilk bölümünde Seher, kızı Cemre'yi Türkü barda yakalıyor!

Civan'ın telefonuna bir video mesaj gelir. Bu mesajda Cemre bir barda Türkü söylemektedir. Sinirli bir şekilde o bara gider. Ceren, hazırladığı oyunun tutması için hemen annesi Seher'e durumu anlatır.

Seher, Ceren'den duydukları ile şok olur; çünkü, kızı Cemre'nin hastanede nöbette olduğunu biliyordur. O da hemen Türkü bara gider. Gördükleri karşısında yıkılır. Güvendiği Cemre'nin arkasından iş çevirmesine şaşırmıştır. Cemre, karşısında annesini gördüğünde şok olur. Seher'in tokadı onu kendine getirir. Seher, Cemre'yi alır ve bardan çıkarlar...GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.