Write For Us

Agah'ın planı Seher'i köşke döndürdü! Zalim İstanbul 2. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
103 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 2. bölümünde Agah, Civan'ın tutuklanmasını kendi lehine kullanıyor ve Seher ile ailesinin köşke dönmesini sağlıyor!

Civan, eve dönüş yolunda polis tarafından tutuklanır. Seher ve ailesi ne olduğunu anlayamaz. Avukatın söylediği tutuklanma nedenleri ise, Agah'ın kurguladığı planın parçalarıdır. Agah ve Seher tekrar karşı karşıya kalır. Agah, olayı kısaca özetledikten sonra Seher'in bir karar vermesi gerekmektedir. Köşke dönmeyi kabul ederse Civan içeriden çıkacaktır. Seher mecburen kabul eder. Civan içeriden çıkar ve Agah'ın gönderdiği arabaya binerek köşke doğru yola çıkarlar...GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.