Write For Us

Agah, Cenk'ten günah çıkarıyor! Zalim İstanbul 6. Bölüm

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
204 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 6. Bölümde Agah, uzun yıllar babalık yapamadığını özrünü -kendi diliyle- Cenk'ten diliyor!

Agah, Cenk'e silah doğrultmanın acısını yaşıyor. Şeniz ile önceden yaptığı ailesini dışlama konuşmanın etkisiyle duygusal bir durumdadır. Otel odasında Şeniz'in ve Cenk'in önünde günah çıkarmaya başlar. Babalığın nasıl ağır bir yük olduğunu Cenk'e anlatmaya başlar. Baba-oğul ilk kez bu kadar samimi bir ortamın içindedir. Cenk, babasının söylediklerinden etkilenmeye başlar. Agah ise, baba-oğul ilişkilerinin bu andan itibaren eskisi gibi olmayacağına vurgu yapar..


GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.