Write For Us

Cenk'ten, Agah'a tokat gibi merhaba! - Zalim İstanbul 1. Bölüm

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
198 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un ilk bölümünde Cenk, araları bozuk olan babası Agah'ı zor duruma sokuyor!

Cenk uzun bir süredir Amerika'da yaşamaktadır. Babası ile anlaşamadığından ondan uzaklaşıp Miami'de hayatın keyfini sürmektedir. Babasını cezalandırmak için orada bile rahat durmamaktadır. Artık İstanbul'a dönmüştür. İner inmez annesinin mesajı ile canı sıkılır. Babası Agah ile arasını düzeltmenin zamanı geldiğini söyleyen annesine ve Karaçay Ailesine şok edecek bir sürpriz hazırlar. Hayat kadınları ile otelde alem yapar ve kendisini ihbar eder. Amacı Karaçay soyadına ve babası Agah'a leke sürmektir. Agah, karakoldan aldığı oğlu ile eve gelir ve ikili arasında büyük tartışma yaşanır. Agah, karşısında saygısızca konuşan oğlu Cenk'e okkalı bir tokat atar...GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.