Write For Us

Agah, Seher'den özür diliyor! - Zalim İstanbul 3. Bölüm

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
207 İzlenme
Published
Zalim İstanbul 3. Bölümde Agah, kötü davranışları yüzünden Seher'den özür diliyor!

Seher, bahçede çiçeklerle ilgilendiği sırada yanına Agah gelir. Cemre'nin Türkü bardaki görüntüsü yüzünden verdiği aşırı tepki için Agah ondan özür diler. Haksızlık ettiğini, sahneden indirdiği için doğru bir harekette bulunduğunu söyler. Fakat, Seher o sırada yaptığının yanlış olduğunu, sahnedeyken sesini dinleyip alkışlaması gerektiğini söyler. Çünkü, o zaman yaptığı yanlış davranış yüzünden Cemre'nin nasıl bir ruh hali olduğunu anlaşmıştır. Agah ve Seher bu konuşmadan sonra birbirlerini tanımaya başlarlar...


GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.