Write For Us

Eski karısıyla, yeni sevgilisine basıldı! - Koca Koca Yalanlar

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
274 İzlenme
Published
Koca Koca Yalanlar 7. Bölümde Müjgan ile Ahmet, sarhoş oldukları geceyi birlikte geçiriyor; Sude'nin yaptığı baskın herkesi şok ediyor!

Ahmet ile Müjgan, boşanma davalarından sonra birlikte eğlenirler. İkili bekar oldukları ilk saatlerde gönüllerince eğlenirler. Gittikleri barda sarhoş olan Müjgan ile Ahmet, geceyi Ahmet'in evinde geçirirler. Müjgan, çocuklarının kendisini sarhoş bir halde görmesini istemez. Bu durum, ikilinin gece yakınlaşmasına sebep olur. Ahmet, Müjgan'a olan hasretini gidermek isterken, Müjgan'ın midesinin bulanması her şeye engel olur. Sabah Ahmet'in evine gelen Sude, şok manzarayla karşılaşır ve ilişkilerinin adını koymak için derhal harekete geçer.

Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

Yapım: Limon Film
Yönetmenler: Osman Taşçı - Burcu Alptekin
Yapımcı: Hayri Aslan
Senarist: Gül Abus Semerci
Uygulayıcı Yapımcı: Esi Gülce Kutluata
Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün
Müzik: Güldiyar Tanrıdağlı
Oyuncular: Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.