Write For Us

Nedim'in tatlı rüyası, karabasana dönüyor! - Zalim İstanbul 5. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
95 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 5. Bölümde Nedim, aşık olduğu Cemre'yi rüyasında görüyor; fakat, rüyanın en güzel anında Şeniz onu uyandırıyor!

Nedim, annesinin fotoğraflarına bakarak duygusal bir an yaşıyor. Uyumaya geçtiği sırada bu resmin etkisi rüyada ortaya çıkıyor. Nedim çocukluğuna dönüyor. Annesiyle geçirdiği en güzel anısı canlanmaya başlıyor. Köşkün bahçesinde koştuğu sırada yere düşüyor. Ona yardım etmesi gereken annesini bulamıyor. Beyazlar içinde ona doğru yaklaşan Cemre'yi görüyor. Cemre, çocuğu yerden kaldırmak için elini uzatıyor. Nedim, Cemre'nin elini tutacağı anda Şeniz onu uyandırıyor. Nedim, Şeniz'in onu tehdit eden cümleleriyle hayatın acı anlarına geri dönüyor...


GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.