Write For Us

Piazzola'nin Sifreleri: Tango+ at TEDxAnkaraCitadel

Yükleniyor...
Google Rank
245 İzlenme
Published
Tango+ 2005 yılında Altuğ Bayrak, Burak Şendağ, Hasan Açılmış ve Meltem Anafarta Şendağ tarafından kurulmuştur. Bu tarihten itibaren, başta Ankara olmak üzere,yurtiçi ve yurtdışında çeşitli konser ve dinletiler gerçekleştirmiştir. Tango+, repertuarı bütün tango formlarını içerse de esas yoğunluğu çağdaş dönem eserlerden oluşmaktadır.
Toplulukta Meltem Anafarta Şendağ (Vokal), Burak Şendağ (Bandoneon), Özge Erdem (Keman), Kaan Yüksel (Piyano), Altuğ Bayrak (Kontrabas) yer almaktadır. Grup ilk gününden bu yana birçok farklı müzisyen ile birçok performans gerçekleştirmiş ve bugünkü yapısına kavuşmuştur.


Tango+ is formed by Altuğ Bayrak, Burak Şendağ, Hasan Açılmış and Meltem Anafarta Şendağ in 2005. The group has performed in concerts and events in multiple cities within and out of Turkey. Repertoire includes examples from all eras of Tango music, but mostly concentrated on Modern pieces.
Group is formed as follows; Meltem Anafarta Sendag (Vocal), Burak Sendag (Bandoneon), Ozge Erdem (Violin), Kaan Yuksel (Piyano), Altug Bayrak (Contrabass). Tango+ has worked and performed number of talented musicians and reached its current roster.


TEDx hakkinda,
Fikirlerin paylasilmaya deger oldugu anlayisi ile TEDx, TED benzeri deneyimi paylasmak icin insanlari kendi duzenledikleri etkinliklerde bir araya getiren yerel bir programdir. TEDx etkinliklerinde, TED Talks videolari ve konusmacilar, kucuk bir grupla derinlemesine tartisma ve baglantilarin yarattigi isiltilari bir araya getirirler. Kendi bulunduklari yerlerde duzenlenen bu etkinlikler, "x=bagimsiz duzenlenen TED etkinligi" olarak markalastirilirlar. TED konferansi, TEDx programina yol gosterir. Ancak bireysel TEDx etkinlikleri kendine ozgu duzenlenir*. (* Belirli kural ve yonergelere tabidir.)

About TEDx,

In the spirit of ideas worth spreading, TEDx is a program of local, self-organized events that bring people together to share a TED-like experience. At a TEDx event, TEDTalks video and live speakers combine to spark deep discussion and connection in a small group. These local, self-organized events are branded TEDx, where x = independently organized TED event. The TED Conference provides general guidance for the TEDx program, but individual TEDx events are self-organized.* (*Subject to certain rules and regulations)

Animation Background Music: Can Atilla -- Fısıltılar -- IDEA
Animations: PresenterMedia.com
Kategori
Eğitim
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.