Write For Us

Portre: Coskun GUNAL at TEDxAnkaraCitadel

Yükleniyor...
Google Rank
253 İzlenme
Published
Antakyalıdır.
İlk ve orta öğrenimini Antakya'da tamamladıktan sonra öğrenim serüvenini İstanbul ve Ankara'da sürdürüp, Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksek Okulu'nu bitirdi.
Babasının Voigtlander körüklü kamerasını tanımakla başlayan "fotograf çekmek" ilgisi giderek heyecan verici bir tutkuya dönüştü ve yarım yüzyılı aşkın bir süreyi geride bıraktı.
Bu süreç içinde fotograflarının bazıları ulusal-uluslararası yarışmalarda derece aldı, bazıları sergilemelere girdi.
Fotograf çalışmaları, özellikle, siyah/beyaz fotografların çekim gücünün sonsuz griliğinde devam etmektedir.

He is from Antakya.
He lived in Antakya until college. He had graduated from Journalism and Public Relations Faculty in Ankara.
His interest in photograpy started with the introduction of his father's Voigtlander Vintage Folding Camera and has become an exciting passion which has been ongoing for over half a century.
During this time, some of his photographs received awards both in national and international competitions.
He still continues to take pictures, with the inspiring effect of the black-white ones in an infinite space of the gray.

TEDx hakkinda,
Fikirlerin paylasilmaya deger oldugu anlayisi ile TEDx, TED benzeri deneyimi paylasmak icin insanlari kendi duzenledikleri etkinliklerde bir araya getiren yerel bir programdir. TEDx etkinliklerinde, TED Talks videolari ve konusmacilar, kucuk bir grupla derinlemesine tartisma ve baglantilarin yarattigi isiltilari bir araya getirirler. Kendi bulunduklari yerlerde duzenlenen bu etkinlikler, "x=bagimsiz duzenlenen TED etkinligi" olarak markalastirilirlar. TED konferansi, TEDx programina yol gosterir. Ancak bireysel TEDx etkinlikleri kendine ozgu duzenlenir*. (* Belirli kural ve yonergelere tabidir.)

About TEDx,

In the spirit of ideas worth spreading, TEDx is a program of local, self-organized events that bring people together to share a TED-like experience. At a TEDx event, TEDTalks video and live speakers combine to spark deep discussion and connection in a small group. These local, self-organized events are branded TEDx, where x = independently organized TED event. The TED Conference provides general guidance for the TEDx program, but individual TEDx events are self-organized.* (*Subject to certain rules and regulations)

Animation Background Music: Can Atilla -- Fısıltılar -- IDEA
Kategori
Eğitim
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.